7 błędów związanych z planowaniem wakacji, których nie potrzebujesz


Pomyśl o zdrowiu jako o szybkim celu zarówno dla ciała, jak i myśli. W zeszłym roku dostałem mojego syna na system Xbox, on to uwielbia. Tak, to obejmuje zakup gazety za 1 USD i przekazanie 2 USD harcerzowi.

Moja ostatnia podróż do Pune zaprowadziła mnie do wielu zjadaczy jedzenia ostatnich czasów. Czy to typowe maharashrińskie jedzenie, czy też jeden z najskuteczniejszych pokarmów ulicznych w Indiach lub wszystkie inne dostępne dania morskie, wszystkie te przyniosły przemiły język. Wydając tyle pieniędzy na podróże i jedzenie, Muszę zmniejszyć mój budżet pozostania w regularnych. Nie chciałem jednak iść na kompromis w sprawie luksusu i korzyści płynących ze szczególnego pełnowartościowego hotelu.

W tym czasie łatwo jest zarezerwować przed wyjazdem i pobrać najniższą cenę. Dokładnie, po co czekać do ostatniego weekendu i płacić najwyższe pieniądze? Okay, chcesz wyrwać sobie świąteczną ofertę. Oto, co nie musisz robić, aby dodać. Nie rezerwuj w czasie szczytu podróży; moja rodzina, a więc piątki, niedzielne wieczory, poniedziałkowe rano, poprzedni dzień i po wakacjach lub loty w ciągu dnia. Agent Joanne poleciał na lot w piątkowy wieczór!

Niedziela rozpoczyna się od konkursu pana Ramroda zorganizowanego w Ramrod, skórzanego baru w południowej Georgii. Możesz pokazać się i rywalizować, a wewnątrz twojej wygranej możesz reprezentować prawie całą Południową Florydę w zależności od Międzynarodowego Mistrza. Skórzany konkurs w Chicago na wiosnę! Inną opcją na niedzielę jest świętowanie z basenu w Lords w South Beach. To wydarzenie jest prawdziwą ekstrawagancją dnia, zaczynając od muzyki i specjalnych pucharów z puli o 16:00, a następnie kontynuując do Treehouse, w którym nie ma osłony i napoje z wódką od 22 do północy! Osoba może udać się do Coral Gables Oktoberfest i rozkoszować się ostatnim dniem corocznego festiwalu pełnego jedzenia, piwa, muzyki i rozrywki!

Aby pozwolić czuć się dużo bardziej realistycznie i wzmocnić uczucia, każdy z nas dostaje na przykład pomoc w rzucaniu granatów, aby Twoja walka była prawie jak na prawdziwym polu bitwy. Niektóre opuszczone fabryki lub ruiny zamku, zwykle wyposażone w system audio, który odtwarza dźwięki z pola bitwy z „Black Hawk Down” podczas gry. Podoba Ci się to?

Z przodu jest AmeriSuites Conventional. Za nim jest Country Inn, a po lewej stronie jest Runaway Bay, timeshare, w którym przebywaliśmy. Nie miało znaczenia, w którym zakwaterowaniu mieszkasz, ponieważ udogodnienia były dostępne dla wszystkich.

W rzeczywistości świętowanie Objawienia Pańskiego było bardziej widoczne w pogańskim święcie. W rzeczywistości wiele osób faktycznie nazywa „l’ipifania” niższym standardem męskiego festiwalu. To był czas na wymianę prezentów. Święto Bożego Narodzenia było ściśle religijną sprawą we Włoszech, bez konieczności skażenia go podczas wymiany darów. A Święty Mikołaj – stał się częścią Rynku. Kto do cholery miał pieniądze na te wszystkie renifery, nie wspominając o saniach! I rozważcie ten efektowny czerwony strój? Nie, La Befana już to robiła. Biedna, życzliwa czarownica robiąca dobry uczynek dla równie biednych dzieci. Zagraj dobrze w karty, a dostaniesz słodki chleb i może małą lalkę.

Jednym z najlepszych rzeczy na wakacje Santo Tomas są pokoje przy plaży. Wiele willi znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od plaży, dzięki czemu można przejść z łóżka do leżenia na białej, piaszczystej plaży w ciągu kilku minut. Od pikników śniadaniowych po zachody słońca, możesz zrelaksować się na plaży, wiedząc, że podróż do domu to niewiele więcej niż kilka jednostek marki tracfone.